auksinė suknelė

Kiekvienas Chère Madam kolekcijos drabužis yra rankų darbo, siuvamas iš kruopščiai atrinktų medžiagų, o kūrimo procese apgalvojama kiekviena drabužio detalė. Ypatingas audinio “Armani šilkas” ir jo apdirbimo būdo, pavadinimu “satinas”, duetas - kiekvienam kolekcijoms suteikia savo magijos, įkvepiančios jaukumui, patogumui, meilei sau ir elegancijai kiekviename žingsnyje, ar tai būtų kasdienis aprangos kodas, ar proginis aprangos pasirinkimas.

The world needs to move fast to make a meaningful
difference in the fight against climate change.

A girl should be two things: classy and fabulous. I am convinced that there can be luxury in simplicity. I wanted to dress the woman who lives and works, not the woman in a painting. It's hard to balance everything. It's always challenging. My relationships with producers or photographers – these are relationships that took years. I can't get sucked into that celebrity thing, because I think it's just crass. My aim is to make the poor look rich and the rich look poor. Vanity is the healthiest thing in life. I believe that my clothes can give people a better image of themselves - that it can increase their feelings of confidence and happiness. You can hide so much behind theatrics, and I don't need to do that any more. I don't really know how to do casual clothes.

Chère Madam: Armani šilkas, moteriška gracija ir aukšta kokybė

Lietuviški, rankų darbo drabužiai moterims, sukurti iš kruopščiai atrinktų aukštos kokybės audinių. Mes, kaip kūrėjos, dalyvaujančios šiame procese nuo pat pirmo žingsnio, užtikriname aukščiausią drabužių kolekcijų kokybę.

Lengvai krentanti Armani šilko tekstilė - sukuria nuostabų pojūtį, ar tai būtų drabužis kasdienai, ar progai, o galbūt miego ritualams pasirinkta moteriška apranga. Viską papildantys švelniai glundantys prancūziški nėriniai - tik sustiprina šį jausmą ir leidžia pasijausti tarsi apgaubtai prabangaus provanso dvelksmu, vakaro karalienei. Drabužių kolekcijos kuriamos su meile stilingoms moterims. Moterims, kurios nori jaustis ypatingai kiekvieną dieną, ką bedėvėtų. Nuoširdžiai tikime, kad prabangaus Armani šilko prisilietimas prie kūno - tai ne tik estetika ir elegancija, bet ir ypatinga galia žavėti, sukelti kibirkštį ir palikti įspūdį.

 

Avec L’amour

Su meile,

Chère Madam

Nemokamas siuntimas

Free Shipping for orders over £130

Lanksti pinigų grąžinimo politika

Within 30 days for an exchange.

Pagaminta Lietuvoje

24 hours a day, 7 days a week

Greitas apmokėjimo būdas

Pay with Multiple Credit Cards