auksinė suknelė

Kiekvienas Chère Madam kolekcijos drabužis yra rankų darbo, siuvamas iš kruopščiai atrinktų medžiagų, o kūrimo procese apgalvojama kiekviena drabužio detalė. Ypatingas audinio “Armani šilkas” ir jo apdirbimo būdo, pavadinimu “satinas”, duetas - kiekvienam kolekcijoms suteikia savo magijos, įkvepiančios jaukumui, patogumui, meilei sau ir elegancijai kiekviename žingsnyje, ar tai būtų kasdienis aprangos kodas, ar proginis aprangos pasirinkimas.

Kurdami Chère Madam kolekcijas, atiduodame visą savo širdį, meilę bei pastangas

Nors drabužių kūrimo procesas yra ilgas ir gana sudėtingas, tačiau tuo pačiu labai džiuginantis. Su kiekvienu kūriniu džiaugiamės galimybe realizuoti gražiausias savo idėjas ir jomis puošti, įkvėpti elegancijos ar net pasitikėjimo savimi, žavesio kiekvienos moters kasdienybėje bei jos ritualuose. Kurdamos kolekcijas, atiduodame visą savo širdį, meilę bei pastangas. Didžiausia motyvacija mums, kaip kūrėjoms šiame procese - mūsų kolekcijų drabužius vilkinčios Jūs ir pozityvus atgalinis ryšys, bei užsimezgusi ilgalaikė draugystė su prekiniu ženklu.

Šios kolekcijos - tai apie jaukumą ir moters žavesį kiekvienos dienos ritualuose, pradedant nuo ypatingai kasdienai sukurtų kolekcijų, kuriose Armani šilko palaidinės, suknelės ar liemenės, tęsiant kolekcijomis, skirtomis nekasdienėms progoms ir užbaigiant maloniais vakaro ritualais šilko apsuptyje. Satino naktinukai, chalatai, pižamos - leis pamiršti dienos rūpesčius ir tiesiog panirti į vakaro akimirką.

Chère Madam: Armani šilkas, moteriška gracija ir aukšta kokybė

Lietuviški, rankų darbo drabužiai moterims, sukurti iš kruopščiai atrinktų aukštos kokybės audinių. Mes, kaip kūrėjos, dalyvaujančios šiame procese nuo pat pirmo žingsnio, užtikriname aukščiausią drabužių kolekcijų kokybę.

Lengvai krentanti Armani šilko tekstilė - sukuria nuostabų pojūtį, ar tai būtų drabužis kasdienai, ar progai, o galbūt miego ritualams pasirinkta moteriška apranga. Viską papildantys švelniai glundantys prancūziški nėriniai - tik sustiprina šį jausmą ir leidžia pasijausti tarsi apgaubtai prabangaus provanso dvelksmu, vakaro karalienei. Drabužių kolekcijos kuriamos su meile stilingoms moterims. Moterims, kurios nori jaustis ypatingai kiekvieną dieną, ką bedėvėtų. Nuoširdžiai tikime, kad prabangaus Armani šilko prisilietimas prie kūno - tai ne tik estetika ir elegancija, bet ir ypatinga galia žavėti, sukelti kibirkštį ir palikti įspūdį.

 

Avec L’amour

Su meile,

Chère Madam

Nemokamas siuntimas

Nemokamas siuntimas užsakymams nuo 150€ (Lietuvos teritorija)

Lanksti pinigų grąžinimo politika

Prekes grąžinti/keisti galima per 14 d. nuo prekės atsiėmimo

Pagaminta Lietuvoje

Visi produktai siuvami Lietuvoje, su meile!

Greitas apmokėjimo būdas

Pasirinkite sau patogų apmokėjimo būdą